Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/n-gage.com/livesite/wp-content/plugins/geographical-redirect/geo-redirect.php on line 37
FAQs – n-gage messenger

Archives: FAQs

Я не був нагороджений балами н-Гєйч лояльності за вербування друга – що робити?

Нижче наведені причини, чому ваші бали н-Гєйч лояльності ще не були вам вручені : Зазвичай це займає 24 години для системи, щоб оновити обліковий запис. Якщо після закінчення 24 годин ви не помітили зміну кількості балів н-Гєйч лояльності, які ви заробили, то, будь ласка, повідомте нам на сторінці Зворотній зв’язок в розділі Допомога.   Можливо,…

Мій друг скачав н-Гєйч за допомогою моєї реферальної ссилки- як я можу перевірити, якщо я заробив бали н-Гєйч лояльності?

Бали н-Гєйч лояльності автоматично додаються до вашого аккаунту. Щоб переглянути, скільки балів ви вже отримали, перейдіть на сторінку Моя активність і натисніть на “Мої рекрути”. Тут ви матимете можливість переглянути, скільки балів н-Гєйч лояльності ви заробили.

Що станеться, якщо я не відповідаю необхідній захисній активності протягом місяця?

Протягом місяця, якщо ви не заробите мінімальну кількість балів, необхідну для захисту вашої активності, вам будуть нагадувати про ваш статус і те, що вам потрібно зробити, щоб збільшити ваші бали захисту. Якщо ви не відповідаєте мінімальному місячному рівню активності в додатку протягом місяця, зароблені бали н-Гєйч лояльності будуть конфісковані або вилучені з вашої рахунку бонусних…

Чому я зобов’язаний робити захисні операції щомісяця?

Ви зобов’язані робити щомісячні роботи з захисту, щоб переконатися, що ви зберегли ваші бали н-Гєйч лояльності, які були зароблені або надані в результаті залучення нових користувачів на цю схему.

Що таке щомісячні операції захисту?

Щомісячні роботи з захисту балів, це діяльність в додатку, котру вам буде необхідно зробити для того, щоб зберегти бали н-Гєйч лояльності, які  ви заробили від вербування. Щомісяця буде новий набір заходів в додатку, який вам необхідно буде зробити.

Чи існує мінімальна кількість людей, що я повинен набрати для цієї схеми?

Ні, проте, чим більше ви наберете людей, тим більше балів н-Гєйч лояльності ви заробите.

Чи існує ліміт на людей, котрих я можу завербувати?

Ні. Ви можете набрати стільки людей, скільки ви побажаєте.

Чи можу я бути винагороджений за людей, яких набрав до приходу в цю схему?

Ні, ви не будете нагороджені балами н-Гєйч лояльності за людей, яких ви, завербували у н-Гєйч перед реєстрацією на програму чемпіонів і цю схему.

Скільки балів н-Гєйч лояльності я отримаю за рекрутованого друга?

Після того, як ви взяли участь в схемі, ви зможете заробити 2 бали н-Гєйч лояльності за кожну людину, котру ви завербувати, щоб вона приєдналась до н-Гєйч.

Можу я передать свої бали н-Гєйч лояльності кому-небудь?

Ні, ви не в змозі передати бали н-Гєйч лояльності своїм друзям, незалежно від того, чи  вони підписалися на Чемпіонську програму чи ні.